Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Що треба знати про СНІД» – онлайн інформаційна година до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який світова спільнота відзначає 1 грудня, співробітники бібліотеки БДМУ 30.11. 2020 р. провели інформаційну годину «Що треба знати про СНІД», онлайн.

Студентам розповіли про початок поширення епідемії СНІДу в світі, про вчених, які відкрили вірус імунодефіциту. Були надані статистичні дані захворюваності у світі, Україні та зокрема в Чернівцях та області. Присутні дізналися кому належить ідея організації відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та хто є автором ідеї руху проти цієї хвороби – червоної стрічки, яка стала символом не тільки розуміння, а й об’єднання зусиль людей, спрямованих на розв’язання цієї проблеми.

Асистент кафедри гістології, цитології та ембріології – Андрущак Л.А. (куратор 16 гр.) розповіла студентам про механізм руйнування організму ВІЛ-інфекцією, ознайомила з інформацією щодо різновиду ВІЛ та його молекулярної будови.

Присутніх проінформували про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу та ознайомили з профілактичними засобами, додержання яких дозволить виключити зі свого життя ризики зараження цим небезпечним вірусом.      

Захід відбувся для студентів II курсу 16, 15 гр. Медичного факультету № 2, за ініціативи кураторів груп Андрущак Л.А., Пантелейчук Н.П.                 

Захід підготували та провели Тулевська С.О., Кухлій І.В.               

Інформацію про захід  підготувала Тулевська С.О.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: