Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Милосердя не має кордонів»

7 травня 2019 року в читальному залі бібліотеки БДМУ відбулась інформаційна година «Милосердя не має кордонів», присвячена Всесвітньому Дню Червоного Хреста і
Червоного Півмісяця, який щорічно відзначається в усіх країнах світу 8 травня.

Метою заходу було проінформувати студентів про Міжнародний Рух ЧХ і ЧП, про захист життів, здоров’я і гідності людей у часи збройних конфліктів і природніх катаклізмів.

Особлива увага була звернута на особистість засновника Руху ЧХ і ЧП Анрі Дюнана – першого в світі лауреата Нобелівської Премії Миру, його прихильників і послідовників, зусиллями яких були прийняті чотири Женевські Конвенції, що захищають поранених, лікарів, медпрацівників в умовах надзвичайних ситуацій.

Хвилиною мовчання була вшанована пам’ять делегатів ЧХ і ЧП, які загинули, виконуючі свою гуманітарну місію.

Особливу зацікавленість виявили студенти щодо інформації про можливість працювати в лавах Міжнародного Руху ЧХ і ЧП за здобутими медичними спеціальностями.

Розповідь лектора відбувалася під мультимедійнии супровід.
На заході були присутні студенти факультету “Фармація”; групи №2 (магістри) за підтримки доцента кафедри фізіології ім. Я. Д. Кіршенблата – Гордієнко В. В. та асистента даної кафедри – Савчук Т. П.

Вдруге захід відбувся для студентів І курсу Мед. факультету № з. (англ.мовою) 52, 50 груп, за підтримки асистентів кафедри медичної біології та генетики – Кушнірик О.В., Власової К.В., Караван Ю.Г. та головного куратора факультету Гарвасюк О.

Інформаційна годину підготували та провели Полякова Т. В. і Данилова М. О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: