Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Безарова Галина Іванівна

 
Безарова Галина Іванівна
Старший викладач
 заступник зав. кафедри з навчальної роботи
 
Закінчила історичний факультет Чернівецького державного університету ім. Ю. Федьковича  у 1970 році, спеціальність «Історія», кваліфікація – історик, викладач історії та суспільствознавства.
 Працює в університеті з 1973 р. на посадах: старшого лаборанта, завідувача навчально-методичним кабінетом кафедри, одночасно – викладач-сумісник з філософії та релігієзнавства; викладачем кафедри суспільно-гуманітарного профілю.
 З 2003 р. – старший викладач кафедри психології та соціології Буковинського державного медичного університету, виконує обов’язки зам. завідувача кафедри з навчально-методичної роботи.
 В даний час викладає історію України та філософію.
 Науковий інтерес складають проблеми філософії та релігієзнавства. Зокрема, питання місіонерської діяльності в протестантизмі; взаємозв’язок східної філософії зі східною традиційною медициною; філософія постмодернізму і проблеми духовності та моральності.
Є автором і співавтором  68 наукових статей, 53 тез доповідей, брала участь у 34 конференціях, підготувала навчально-методичний посібник «Релігієзнавство», затвердженого Міністерством охорони здоров’я України. З грудня 2012 р. є членом авторського колективу по укладанню національного підручника з історії України для студентів вищих навчальних закладів.
         
Статті:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: