«Безцінні скарби рідної культури» – відео-екскурсія Чернівцями до Дня пам’яток історії та культури.

13 квітня 2017 р., до Дня пам’яток історії та культури,

в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ, відбувся захід  «Безцінні скарби рідної культури», що проходив у форматі відео-екскурсії Чернівцями.Метою заходу було ознайомити та нагадати студентам  про архітектурні перлини Чернівців;  cформувати знання про рідне місто, його красу, краєвиди, головні об’єкти та їх розташування; виховати почуття патріотизму, любові до Батьківщини, бажання берегти та примножувати красу рідного краю.

Велику зацікавленість у студентів викликали рубрики: «Чернівці літературні», «Чернівці музичні» та «Чернівці – місто толерантності»

Захід відвідали студенти І курсу 1, 2 груп факультету № 4.

Захід підготували та провели: Світлана Тулевська, Наталія Жук, Маша Данилова.

Вдруге, 19 квітня, захід відбувся для студентів коледжу БДМУ ІІ курсу, 1, 2 груп спеціальності «Сестринська справа – молодший спеціаліст», за підтримки кураторів груп: Боштан С. В. та Шинкури Л.М.