Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

День інформації «До дня науки в Україні» та «До Всесвітнього дня акушерки»

        17 травня 2016 року в рамках Тижня науки, спільно з кафедрою акушерства та гінекології проведено День інформації, який об’єднав у собі інформацію «До дня науки в Україні» та «До Всесвітнього дня акушерки». 

В заході взяли участь студенти 6 курсу, магістранти та аспіранти кафедри.

       До Дня науки завідуючою інформаційно-бібліографічним відділом Ширєнковою А.О.  було презентовано інформацію про міжнародні мультидисциплінарні бази даних, в тому числі і про тестовий доступ до Web of Science, який доступний в межах вузу; про можливості наукових інтернет ресурсів в галузі медицини.         

            До дня акушера провідним бібліотекарем Задерей С.І. було презентовано інформацію про плюси та мінуси професії акушера-гінеколога, наведено статистичні дані по Україні про рівень забезпеченості в даній галузі, тощо.  Увесь захід супроводжувався аудіо- та відео матеріалами. 

            Також презентовано наукові видання та ряд періодичних фахових видань з фондів бібліотеки. Акцентовано увагу на наукові журнали, які включено до переліку ВАК та наукометричних, пошукових, реферативних БД.

 

            

Під час заходу з боку студентів та молодих науковців  проявлялась зацікавленість стосовно можливостей та умов користування міжнародними мультидисциплінарними базами даних та виданнями з певного профілю. Виникали питання по умовах та методах  оформлення наукових робіт.

            Підведено підсумки щодо корисності даних заходів.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: