День інформації “Лікар-офтальмолог в сучасних умовах”.

14 жовтня 2011 р. о 12.00 год. у приміщенні  читального залу періодичних видань рукописів та каталогів  бібліотеки БДМУ відбувся День інформації в рамках Дня спеціаліста офтальмолога

«Лікар – офтальмолог в сучасних умовах».

У заході прийняли участь студенти  ІV курсу та асистент кафедри офтальмології Александровська Л.М.

Бібліографи відділу: Третяк В.Є., Мороз О.Т., Джус І.В.  провели інформаційні огляди літератури з оформленням виставок: «Дистрофічні захворювання сітківки та зорового нерва».

В цілому було представлено 21 підручник та 14 журналів.

Співробітниками було складено інформаційні бюлетені і нові книжкові надходження за вказаною темою. Під час проведення заходу студенти мали змогу виписати інформацію про книги та журнальні статті безпосередньо з виставок.