День спеціаліста, присвячений Дню пульмонолога.

17.05.2013 року в приміщенні  читального залу періодичних видань рукописів та каталогів  бібліотеки БДМУ за участю    канд.мед.наук  Степаненко Валерії Олексіївни та студентів університету було проведено  День інформації присвячений  Дню пульмонолога на тему  “Гострі вірусні інфекції в пульмонології”.

Увазі студентів були запропоновані  матеріали у вигляді тематичної виставки та бібліографічні списки  :

Грип – сучасні методи діагностики, лікування та профілактики ( проведено бібліотекарем І кат. – Мороз О.Т.);

Пневмонія – профілактика, клініка, лікування ( проведено бібліотекарем І кат. Пожидаєвою Н.Г.).

Гострі вірусні інфекції в пульмонології.doc