Диспут зі студентами в рамках Дня інформації “Культура публічного виступу”

10 грудня 2013 року в приміщенні електронного читального залу №1 відбувся диспут  в рамках Дня інформації зі студентами- фармацевтами ІІ курсу на темою "Культура публічного виступу" за участю доцента, к.філ. наук Шутак Лариси Богданівни та  доцента, к.філ.наук Навчук Галини Василівни.

Диспут провела завідувач інформаційно-бібліографічного відділу –

Ширєнкова-Білійчук А.О.

тематичну книжково-ілюстровану виставку підготувала зав. сектором Жук Н.Р.  бібліографічний список запропонованої літератури  за  темами :

"Публічний виступ", "Культура професійного спілкування", "Культура ділового мовлення" склала провідний бібліотекар – Задерей С.І., ними студенти зацікавилися особливо.

Бібліографічний список

Студенти зацікавилися не тільки навчальною літературою,  а й відкрили для себе можливість знайомитися з  багатим фондом художньої, науково-популярної та довідкової літератури.

Культура ділового мовлення.pdf