Диспут зі студентами за темою “Етика взаємовідносин лікаря і пацієнта” (медичний факультет №1)

21 квітня 2015 р. в електронному читальному залі № 1 відбувся диступ, підготовлений провідним бібліотекарем інформаційно-бібліографічного відділу Задерей С.І. спільно з кафедрою суспільних наук та українознавства, доктором історичних наук Мойсей А.А., доцентами Шутак Л.Б. і Навчук Г.В. за темою «Етика взаємовідносин лікаря і пацієнта».

В заході взяли участь 45 студентів 1 курсу медичного факультету № 1 спеціальність «Лікувальна справа», яким було представлено відео-аудіо-матеріали, книжкову виставку та бібліографічний бюлетень за даною темою.

Особливо відмічаємо зацікавленість присутніх студентів, які взяли активну участь в обговоренні представленого матеріалу.