Диспут зі студентами за темою “Етика взаємовідносин лікаря і пацієнта” (медичний факультет №2 )

5 червня 2015 року в лекційному  залі навчального корпусу по    вул. Федьковича, 15 на кафедрі фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії, відбувся диспут, підготовлений зав. інформаційно-бібліографічним відділом з сектором інформаційного обслуговування Ширєнковою Аліною Олександрівною та провідним бібліотекарем Задерей Софією Іванівною за участю  доктора мед.наук, проф. Захарчука Олександра Івановича, к.фарм. наук, асистента кафедри Гаїни Жеоржети Михайлівни, викл. Івасюк Світлани Никодимівни  за темою «Етика взаємовідносин лікаря і пацієнта».

В заході взяли участь 110 студентів ІІ курсу медичного факультету № 2 зі спеціальності «Лікувальна справа» групи 17-25,  яким було представлено відео-аудіо-матеріали, що розкривають психологію спілкування лікаря з пацієнтом, а також –  книжкову виставку та бібліографічний бюлетень.

В ході диспуту студенти активно долучились до обговорення даної теми.

Особливо відмічаємо зацікавленість та активну участь в обговоренні представленого матеріалу старостою потоку – Дядиком Віктором (гр. – 24), Семеновою Катериною (гр. – 24) та Солован Тамари (гр. 17).