«Дзвони пам’яті Чорнобиля» – година-реквієм до 30-річниці трагедії на ЧАЕС

19 та 21 квітня 2016 року в електронному студентському читальному залі № 1 відбулася зустріч зі студентами І курсу медичного факультету № 1 за темою «Дзвони пам’яті Чорнобиля».

2016 рік – тридцята річниця Чорнобильської трагедії.

26 квітня – це день, коли кожна людина повинна замислитися: «Для чого живу я на світі?», «Як я живу», «Чим я можу допомогти іншій людині, яка потребує моєї допомоги».

Саме цю мету: пробудити відповідні емоції і почуття у слухачів намагалися досягти співробітники бібліотеки Світлана Тулевська, Ірина Джус, Марія Данилова, Ганна Кіселиця, Софія Задерей, Оксана Буланже, Наталія Жук, Лілія Виноградова.

Кожний їхній виступ, кожен слайд ніс в собі, як виховний, так і освітянський зміст.

А художнє виконання задумів сценарію просто не могло залишити байдужими жодного студента.