«Електронні сервіси бібліотеки та повнотекстова база EBSCO на допомогу науковцям» – вебінар до Дня науки в Україні

До Дня науки в Україні 30 квітня відбувся вебінар «Електронні сервіси бібліотеки та повнотекстова база EBSCO на допомогу науковцям».

Головний бібліотекар Гімчинська О.К. надала інформацію про повнотекстову базу EBSCO, ознайомила з корисною інформацією та інструкцією користувача. Розповіла як отримати доступ до повнотекстових баз даних кращих світових журналів.

Бібліотекар І кат. Тулевська С.О ознайомила присутніх з електронними сервісами бібліотеки, які доступні на офіційному сайті бібліотеки та розповіла про послуги, які можуть бути корисними викладачам та студентам.

Викладачі активно долучилися до обговорення теми вебінару.

Вебінар організували: Доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Квасницька О.Б та бібліотекар І кат. Тулевська С.О

Захід відбувся для студенів IV курсу 21, 22, 23, 24 груп Медичного Факультету № 2, за участі доцентів кафедри – Волошиної Л.О., Гончарук Л.М., асистентів –  Ферфецької К.В., Присяжнюк І.В.., Буздуган І.О.

Інформацію на сайт підготувала Тулевська С.О.