Безарова Галина Іванівна


Безарова Галина Іванівна
Старший викладач
 заступник зав. кафедри з навчальної роботи 

Закінчила історичний факультет Чернівецького державного університету ім. Ю. Федьковича  у 1970 році, спеціальність «Історія», кваліфікація – історик, викладач історії та суспільствознавства. 
 Працює в університеті з 1973 р. на посадах: старшого лаборанта, завідувача навчально-методичним кабінетом кафедри, одночасно – викладач-сумісник з філософії та релігієзнавства; викладачем кафедри суспільно-гуманітарного профілю.
 З 2003 р. – старший викладач кафедри психології та соціології Буковинського державного медичного університету, виконує обов’язки зам. завідувача кафедри з навчально-методичної роботи.
 В даний час викладає історію України та філософію.
 Науковий інтерес складають проблеми філософії та релігієзнавства. Зокрема, питання місіонерської діяльності в протестантизмі; взаємозв'язок східної філософії зі східною традиційною медициною; філософія постмодернізму і проблеми духовності та моральності.
Є автором і співавтором  68 наукових статей, 53 тез доповідей, брала участь у 34 конференціях, підготувала навчально-методичний посібник «Релігієзнавство», затвердженого Міністерством охорони здоров’я України. З грудня 2012 р. є членом авторського колективу по укладанню національного підручника з історії України для студентів вищих навчальних закладів.          


Статті:
Ċ
Науково-медична бібліотека (БДМУ, Чернівці),
14 лист. 2013 р., 13:16
Ċ
Науково-медична бібліотека (БДМУ, Чернівці),
14 лист. 2013 р., 13:16
Comments