Науково-практична конференція за міжнародною участю «Наукова бібліотека у системі інтеграційних і комунікативних процесів»

      
     
19-20 травня провідний бібліотекар бібліотеки БДМУ Валентина Хитик взяла участь у роботі науково-практичної конференції за міжнародною участю «Наукова бібліотека у системі інтеграційних і комунікативних процесів», організованій науковою бібліотекою Львівського національного університету імені Івана Франка. Було представлено її доповідь за темою: «Інтерактивне обслуговування користувачів як важлива комунікативна складова діяльності сучасної університетської бібліотеки».     
        Крім представників українських бібліотек, в конференції взяли участь науковці кафедри бібліотекознавства та наукової інформації філологічного факультету Лодзького та Вроцлавського університетів (Польща).
Делегати конференції обмінялися досвідом щодо практичної бібліотечної діяльності в сучасних умовах, розвитку комунікативного партнерства бібліотек, використання нових підходів і технологій у бібліотечно-інформаційній діяльності, формування та збереження історичної пам’яті. 

Comments