День інформації для спеціаліста-невролога

22 жовтня 2015 року
в студентському читальному залі №1  відбувся День інформації в рамках Дня спеціаліста-невролога за темою: «Вроджені аномалії нервової системи. БАС (боковий аміотрофічний склероз)». В заході взяли участь студенти ІІІ курсу 1 групи медичного коледжу БДМУ та викладач коледжу з неврології - Колесник Н.І.
Мета заходу: ознайомлення студентів з інформацією  із вродженими аномаліями нервової системи людини та таким важким захворюванням, як БАС а також методами догляду за цими хворими.
Захід було підготовлено та проведено працівниками інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування: завідуючою сектором Жук Н.Р. та провідним бібліотекарем Задерей С.І.
За даною темою було підібрано періодичні видання, монографії, підручники та науково-методична література.
Особливу зацікавленість у студентів викликали презентація та підібраний відео-матеріал.