День інформації «До дня науки в Україні» та «До Всесвітнього дня акушерки»

        17 травня 2016 року
в рамках Тижня науки, спільно з кафедрою акушерства та гінекології проведено День інформації, який об’єднав у собі інформацію «До дня науки в Україні» та «До Всесвітнього дня акушерки». 
В заході взяли участь студенти 6 курсу, магістранти та аспіранти кафедри.
       До Дня науки завідуючою інформаційно-бібліографічним відділом Ширєнковою-
Білійчук А.О.  було презентовано інформацію про міжнародні мультидисциплінарні бази даних, в тому числі і про тестовий доступ до Web of Science, який доступний в межах вузу; про можливості наукових інтернет ресурсів в галузі медицини. 
        
            До дня акушера провідним бібліотекарем Задерей С.І. було презентовано інформацію про плюси та мінуси професії акушера-гінеколога, наведено статистичні дані по Україні про рівень забезпеченості в даній галузі, тощо.  Увесь захід супроводжувався аудіо- та відео матеріалами. 
            Також презентовано наукові видання та ряд періодичних фахових видань з фондів бібліотеки. Акцентовано увагу на наукові журнали, які включено до переліку ВАК та наукометричних, пошукових, реферативних БД.

            
        Під час заходу з боку студентів та молодих науковців  проявлялась зацікавленість стосовно можливостей та умов користування міжнародними мультидисциплінарними базами даних та виданнями з певного профілю. Виникали питання по умовах та методах  оформлення наукових робіт. 
            Підведено підсумки щодо корисності даних заходів.
       
 


Comments