10 листопада 2016 року
на кафедрі офтальмології ім. Б.Л. Радзіховського за сприянням завідувача кафедри – професора Пенішкевича Я.І. та  доцента Сикирицької Т.Б. з іноземними студентами відбувся День інформації, присвячений Міжнародному дню офтальмолога за темою: «Комп’ютерний зоровий синдром».
        Мета заходу: ознайомити студентів з причинами, клінічними ознаками, ускладненнями та методами боротьби з комп’ютерним зоровим синдромом.

Особливу зацікавленість у студентів та викладачів кафедри викликали статистичні матеріали розповсюдження захворюваності, інформаційні бюлетні статей з іноземних джерел  (платформа Web of Science), презентація та підібраний відео-матеріал.

Захід було підготовлено та проведено завідуючою інформаційно-бібліографічним відділом Аліною Ширєнковою-Білійчук та провідним бібліотекарем цього відділу  Софією Задерей.

По завершенні заходу відбулася жвава дискусія між працівниками кафедри та бібліотеки. Найактуальніші питання:
- правильність використання нового ДСТУ 8302:2015 оформлення списку бібліографічних посилань;
- можливості платформи Web of Science для проведення пошукової роботи при написанні наукових робіт;
- можливості оформлення статей у періодичних виданнях тощо.