Диспут зі студентами в рамках Дня інформації "Особливості інтерактивних форм спілкування"

17 березня 2014 року в електронному читальному залі бібліотеки БДМУ відбувся диспут за темою «Особливості інтерактивної форми спілкування» зі студентами 1 курсу зі спеціальності «Лікувальна справа».
Захід було підготовлено провідним бібліотекарем інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування - Задерей С.І. за участі доцента, кандидата психологічних наук – Тимофієвої М.П.

Метою заходу було: розгорнути дискусію в реальному часі за темою «Особливості інтерактивної форми спілкування».

Диспут супроводжувався слайдами.

Увазі студентів було запропоновано: вебліографія за заданою темою, бібліографічний список джерел та книжкова виставка.