Круглий стіл з циклу «Лікар і пацієнт» за темою «Психологічні типи лікарів»

16 листопада  2015 року в електронному студентському читальному залі №1  відбулося засідання Круглого столу з циклу «Лікар і пацієнт» за темою: «Психологічні типи лікарів».

В засіданні взяли участь студенти І курсу медичного факультету №4 зі спеціальності «Медична психологія».
Метою заходу було: ознайомити студентів із психологічними типами лікарів та їх методами роботи.

Захід було підготовлено та проведено провідним бібліотекарем інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування Задерей С.І.
        За даною темою було підібрано періодичні видання, монографії, підручники, науково-методичну літературу. Підготовлено інформаційний бюлетень «Психологічні типи лікарів».
                    Особливу зацікавленість у студентів викликали презентація та підібраний відео-матеріал.