Семінар для аспірантів "Пошукові інтернет ресурси. Робота з платформою Web of Science"; "Ресурси відкритого доступу. Основи бібліографічного опису згідно ДСТУ 8302:2015"

В рамках Міжнародного Тижня Відкритого доступу (24-29 жовтня)
зав.інформаційно-бібліографічним відділом з сектором інформаційного обслуговування Ширєнковою-Білійчук А.О. та провідним бібліотекарем Задерей С.І. проведено ряд заходів з інформування студентів про академічні журнали, репозиторії та інші змістовні інформаційні ресурси.
11.10.2016 року проведено семінар "Пошукові інтернет ресурси. Робота з платформою Web of Science";
25.10.2016 року проведено семінар "Ресурси відкритоо доступу. Основи бібліографіного опису згідно ДСТУ 8302:2015"
З аспірантами університету проведено семінари, в ході якогих присутні отримали:
 - інформацію про можливості Відкритого доступу в Україні;
- навички користування платформою Web of Science;
- навички бібліографічного опису літератури при складанні списку використаних джерел при написанні наукової роботи згідно нового ДСТУ 8302:2015.