Презентація монографії доктора медичних наук Денисенко О.І.

01 грудня  2011 року в приміщенні  студентського  читального залу № 1 ( вул.Богомольця,2) відбулася зустріч з доктором медичних  наук  Денисенко Ольгою Іванівною.  Cтуденти ІV курсу та інтернатури були ознайомленні з науковими здобутками автора та стали учасниками презентація монографії  на тему : "Алергодерматози в йододефіцитному регіоні".

Студенти мали змогу обширніше ознайомитися із сучасними науковими даними з питань етіопатогенезу, лікування та профілактики алергічних захворювань шкіри - алергодерматозів на наведених результатах досліджень  автора. Були представленні алгоритми диференційованого застосування хронодетермінованої антиоксидантної та комбінованої лазерної терапії у комплексному лікуванні хворих на алергодерматози, наведено аналіз їх клінічної ефективності та впливу на показники гіпофізарно-тиреоїдної системи та оксидантно-антиоксидантного гомеостазу пацієнтів.

Вся презентація супроводжувалася слайдами для наглядного сприйняття поданого матеріалу.
Також, завідуючою абониментом Пислар Д.С. було офрмлено книжкову вистовку із рядом журналів.

В кінці презентаціяї автор книги Денисенко О.І. призентувала студентам свою монографію із автографом.