Виїздні виставки


        17 травня 2016 року на кафедрі фармакології відбувся День інформації на тему
"Фармакологія: стан, проблеми, перспективи". 
        Увазі фахівців були представленні підручники, навчальні посібники, монографії та періодичні видання, якими науковці можуть користуватися в бібліотеці університету.
Завідувач кафедри проф. Заморський І.І.  у своєму зверненні до студентів наголосив  про цінність у здобутті знань наукової літератури.

                 

---05 травня 2015 року
на кафедрі внутрішньої медицини у відділенні гастроентерології відбувся День інформації на тему "Сьогодення та майбутнє гастроентерології". Увазі фахівців були представленні підручники, навчальні посібники, монографії та періодичні видання, якими вони можуть скористуватися в бібліотеці університету.
      

----


27 березня 2014 року на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб відбувся  День інформації на тему : "Здорова дитина - багатство родини" приурочена зустрічі Обласної асоціації лікарів. На заході були присутні лікарі з районів та студенти 6 курсу.
   

        Увазі фахівців були представленні підручники, навчальні посібники, монографії та періодичні видання, якими вони можуть скористуватися в бібліотеці університету.

    

-----28 жовтня 2013 року
на кафедрі терапевтичної та ортопедичної стоматології експонувалась книжкова виставка фахівцям стоматології. До уваги було представлено підручники, навчальні посібники, періодичні видання про минуле, сучасне та майбутнє стоматології.
  

Comments