Наукометрична база даних Web of Science

Шановні науковці та студенти БДМУ!

З червня 2019 року Ви маєте можливість безоплатно користуватися наукометричною базою даних Web of Science www.webofknowledge.com

З ресурсом можна працювати у будь-якому місці знаходження за умови, якщо створити власний профіль, використавши у бібліотеці, адміністративному корпусі та на кафедрах комп’ютери з IP-адресою нашого університету.

ВАЖЛИВО! Усі користувачі мають дотримуватися ліцензійних умов використання баз даних Web of Science, розміщених на офіційному сайті ресурсу.

Контактні дані:

При відсутності доступу телефонуйте за номером 050 819 69 45  – Хитик Валентина Іванівна.

Для отримання консультації: ел.пошта – medlib@.bsmu.edu.ua, електронний сервіс «Допомога науковцю в наукометрії», або звертайтеся в читальний зал для професорсько-викладацького складу.

Корисні посилання:

на сторінці публікується розклад заходів для користувачів продуктів Clarivate Analytics

.

серію тематичних вебінарів по продуктах Clarivate Analytics з фокусом на різні спеціальності українською мовою

.

–  інструмент, який допоможе знайти необхідний журнал, перевірити чи індексується той чи інший журнал базами даних Web of Science.

.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: