«Іван Миколайчук – душа українського поетичного кіно» – мистецька година до Дня українського кіно

Напередодні Дня українського кіно 7 вересня 2021 р. в бібліотеці БДМУ відбулася мистецька година «Іван Миколайчук – душа українського поетичного кіно».

Студентам розповіли про актора, сценариста, режисера – Івана Миколайчука, якому в цьому році виповнилося б 80 років від дня народження.

Доля відміряла Івану Миколайчуку коротке життя – 46 років, за свою творчу кар’єру актор встиг зіграти 34 ролі, написати 9 сценаріїв, та створити дві режисерські роботи.

Студентам розповіли біографію уславленого актора та продемонстрували уривки з фільмів «Тіні забутих предків» «Білий птах з чорною ознакою», «Вавілон – 20», які стали перлиною українського кіно.

Захід відбувся для студентів ІІІ курсу 1 гр. фахового коледжу БДМУ спеціальності «Фармація. Промислова фармація» під керівництвом куратора групи  Купчанко К.П.

Мистецьку годину підготували та провели
Світлана Тулевська, Ірина Кухлій