«Його благословила доля славою святою» – літературно-музична композиція

З нагоди відзначення в Україні «Шевченківських днів», в читальному залі наукової літератури з відкритим доступом бібліотеки БДМУ, 14 березня 2018 р., відбулася літературно-музична композиція «Його благословила доля славою святою».

Метою заходу було донести думку до студентів, що Тарас Шевченко – людина якою пишається український народ. Ми, нащадки,  повинні берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

Співробітники бібліотеки нагадали основні віхи біографії уславленого поета. Студенти залюбки декламували улюблені поетичні рядки та фрагменти з поем, зокрема: «Сон», «Катерина», «Кавказ» та з інтересом розглядали книжки представлені на виставці.

Захід підготували та провели Світлана Тулевська, Маша Данилова зі студентами 2 курсу І гр. спеціальності «Медична та психологічна реабілітація». За підтримки куратора групи, доцента кафедри психології та філософії, кандидата психологічних наук Тимофієвої М.П.