Життєва та наукова діяльність Ервіна Чаргаффа

        
            24 травня 2016 року
в рамках Тижня науки в Україні в читальному залі періодичних видань, рукописів та каталогів  був проведений захід, присвячений життєвій та науковій діяльності  Ервіна Чаргаффа – представника найталановитіших вчених у світовій науці.
Життя всесвітньо відомого біохіміка, який народився в Чернівцях  – унікальне плетиво подій, наполегливої творчої праці, наукових дискусій.
  Головним напрямком його наукової діяльності було вивчення хімічного складу і структури нуклеїнових кислот. А «Правило Чаргаффа» стало опорною точкою для з’ясування структури видатної «подвійної спіралі».
        Ервін Чаргафф залишив світовій спільноті величезну наукову спадщину як науковець. Він  – автор 40 книг. 
            Ервіну Чаргаффу як публіцисту належать слова: «Рівень розвитку держави визначається трьома складовими: відношенням до дерев, відношенням до дітей, відношенням до рідної мови».
            В заході брали участь студенти І курсу медичного  факультету № 4 (спеціальність «Педіатрія»). Зустріч було організовано куратором групи к.мед.н., асистентом кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата  Анцуповою Вітою Вячеславівною та бібліотекарями Машою Даниловою та Світланою Тулевською.

Comments