До 150-річчя з дня народження Михайла Грушевського

13 вересня 2016 року до 150-річчя з дня народження Михайла Грушевського – основоположника української політичної думки
в бібліотеці відбувся масовий захід.
            Про те, яким був Михайло Грушевський як культурно-освітній та громадський  діяч, а також ким він є для нас сьогодні, розповіли співробітники бібліотеки БДМУ студентам 1 курсу спеціальності «Медсестринство» та  «Фармація» та студентами 2 курсу спеціальності «Фармація» коледжу БДМУ.
            Кожен виступ та кожен слайд, підготовлений співробітниками інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування бібліотеки Світланою Тулевською та Софією Задерей ніс в собі як виховний, так і освітянський зміст.

15 вересня 2016 року - вдруге проведений захід зі студентами 2 курсу спеціальністі "Педіатрія"  2, 3 та 5 групами  за підтримки Савчук Тетяни Павлівни та Анцупової Віти Вячеславівни.

16 вересня 2016 року проведений захід зі студентами 1 та 2  груп, 2 курсу спеціальністі "Сестринська справа" коледжу БДМУ за підтримки Шинкури Лариси Михайлівни та Баштан Софії Володимирівни.