Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Мова – духовне багатство народу» – онлайн літературно-мистецька година з нагоди Дня української писемності та мови

«Мова рiдна, слово рiдне!
Хто вас забуває,
Той у грудях не серденько,
А лиш камiнь має
…»

                                                                  С.Воробкевич

З нагоди Дня української писемності та мови, 10 листопада 2020 року, бібліотекою для студентів проведена онлайн літературно-мистецька година «Мова – духовне багатство народу».

Студентам розповіли про зародження свята, зробили екскурс в історію нашої писемності, ознайомили з цікавими фактами розвитку й збагачення української мови.

Оскільки згідно з православним календарем у цей день вшановують пам’ять преподобного Нестора Літописця, учасникам заходу був  продемонстрований відеосюжет про першого історика Київської Русі, мислителя, ченця Києво-Печерської лаври, автора «Повісті минулих літ».

Багата й милозвучна наша рідна українська мова — скарбниця, в якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура. Основним посланням заходу було шанувати і любити рідну мову, розкривати для себе її велич й могутню силу.

Студенти віддали шану великим володарям українського слова, натхненно декламуючи поетичні рядки Т.Шевченка, Л.Українки, І.Котляревського, С.Воробкевича, Ю.Федьковича та інших майстрів національної мови та культури.

 

У заході взяли участь студенти 2 групи 1 курсу коледжу БДМУ спеціальності “Фармація. промислова фармація” під керівництвом куратора групи Кропельницької Ю.В..

 

Захід підготували співробітники бібліотеки

Тулевська С.О. та Кухлій І.В..

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: