«Ми частинка природи, збережемо її» – інформаційна година до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day).

Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.

З цього приводу 4 червня професорсько-викладацьким складом кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата (зав.кафедри д.м.н. проф. Ткачук С.С., д.б.н. проф. Масікевич Ю.Г., к.б.н. доц. Семененко С.Б.) був ініційований круглий стіл (онлайн).

Співробітники бібліотеки – Тулевська С.О., Кухлій І.В. підготували та показали презентацію «Ми частинка природи, збережемо її», під час якої розповіли про історію заснування цього свята, про заходи, які проводяться в більшості країн світу. Та, що відзначення цього дня допомагає привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслює гостру потребу в зміні ставлення людини до природних ресурсів.

Окремим питанням були висвітлені екологічні проблеми в Україні, а саме пластикове забруднення. Також присутнім розповіли про законопроєкт Верховної Ради України, від 1 червня,  що обмежує використання поліетиленових пакетів.

Запрошений гість – начальник Управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА – Білоконь М.В. показав презентацію «Основні виклики та загрози для довкілля Покутсько-Буковинських Карпат».

В кінці заходу всім присутнім був рекомендований до перегляду фільм «Сіячі».

Захід відбувся для студентів та викладачів БДМУ.

Інформацію на сайт підготувала Тулевська С.О.