Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Національні інформаційні й видавничі стандарти при підготовці друкованих та електронних книжкових видань»

У рамках заходів до Дня науки, 23 травня 2019 року, у читальному залі наукової літератури з відкритим доступом завідувачем відділу комплектування та наукової обробки документів з сектором каталогізування Хитик Валентиною був проведений науково-практичний семінар за темою: «Національні інформаційні й видавничі стандарти при підготовці друкованих та електронних книжкових видань».

Співробітникам кафедр були продемонстровані витяги із Закону України «Про видавничу справу» й Закону України «Про стандартизацію», згідно з якими видання в обов’язковому порядку мають відповідати вимогам національних стандартів та іншим нормативним документам з питань видавничого оформлення, поліграфічного й технічного виконання.

Розглядалося поняття книжкового друкованого й електронного видання, їх різновиди та критерії визначення.

Присутні мали можливість дізнатися про усі чинні на даний момент в Україні національні стандарти, які регламентують оформлення книжкових навчальних, наукових та інших видань.

Учасники наголошували на важливості теми, ставили питання, розповідали про власний досвід.

Розроблені методично-практичні матеріали за темою заходу в електронній формі будуть передані усім кафедрам університету.

 

.

.

.

.

.

.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: