Наукові здобутки фахівців БДМУ 2017

Навчальні видання

Навчально-методичні видання

Effect of different therapeutic doses of broad-spectrum antibiotics (tetracycline) for abdominal and mukoznu microbiota ileum and colon experimental animals /V.D. Moskaliuk et al. Chemivtsi: Publisher Bukovina State Medical University, 2017. 200 p.

Аністратенко А.В. Українська мова: граматика і лексика: навч. посіб. для слухачів підгот. від-нь (ф-тів) мед. профілю та студ. ВМНЗ I-IV р. а. Чернівці: БДМУ, 2017. 141 с

Бєліков О.Б., Хухліна О.С., Бєлікова Н.І., Левандовський Р.А. Алгоритми виконання практичних навичок з ортопедичної стоматології, невідкладних станів та вирішення клінічних ситуаційних завдань при підготовці до практично-орієнтованого іспиту зі спеціальності “Стоматологія”: навч.-метод. посіб

Вилка Л.Я. Роман Л.А., Руснак Ю. М., Українська мова як іноземна навч.посіб для інозем.студ. ВНЗ I-IV р.

Годованець О.І., Кіцак Т.С., Вітковський О.О., Павлов Ю.О. Пульпіти у дітей етіологія, клініка, діагностика та лікування навч. посіб

Захарчук О.І., Булик Р.Є., Степанчук В.В., Кривчанська М.І. Клітинна біологія: навч. посіб. для студ. фарм. спец. ВМЗО. Чернівці: Медуніверситет, 2017. 130 с

Ішков М.О., Остафійчук М.О., Ватаманюк Н.В. Вірусні ураження слизової оболонки ротової порожнини: навч. посіб.

Куліш Н.М., Решетілова Н.Б., Ібрагімова Л.С. Фізичне виховання. Розвиток фізичних якостей та фізіологічні основи оздоровчих тренувань: навч. посіб. Чернівці: Технодрук, 2017.

Мойсей. А.А. Троянський В. А. Манчул Б.В.. Філософія = Philosophy.

Москалюк В. Д., Сокол А. М., Рандюк Ю. О. Тестові завдання з епідеміології начв. посіб. для студ. V-VI к. мед. ф-тів ВМЗ

Москалюк В.Д., Сокол А.М., Рандюк Ю.О. Кров’яні інфекції навч. посіб. для студ. V-VI к. мед. ф-тів ВМЗО III-IV р. а., лікар.-інтерн. та лікар.-слухач.

Москалюк В.Д., Сорохан В.Д., Сидорчук А.С. Інфекційні хвороби та епідеміологія в тестах Найбільш вживані ендокринологічні терміни, симптоми та синдроми із українсько-латинсько-англійсько-російськими відповідниками.

Основи профілактики туберкульозу навч. посіб.

Федів В.І., Микитюк О.Ю., Олар О.І. Біологічна фізика з фізичними методами аналізу: навч.-метод. посіб. для студ. фарм. ф-тів ВНЗ МОЗ України. Чернівці: БДМУ, 2017. 128 с

Шутка В.Я., Карлійчук О.Г., Курікеру М.А. Нейрохірургія навч. посіб. для студ. медуніверситетів IV-V к., III-IV р. а., практич. лікарям у повсякденній роботі

Наукові видання /науково-дослідні/

Монографії

Основи фітотерапії і гомеопатії /Волошин О.І. та ін. Видання друге, перероб. та допов. Чернівці: Місто, 2017. 608 с.

Гуцул О.В., Шаплавський М.В., Слободян В.З. Біофізичні механізми мікроциркуляції крові: монографія. Чернівці: БДМУ, 2017. 152 с

Заморський І.І., Зеленюк В.Г. Патогенетичні основи та фармакологічна ефективність застосування статинів при гострому пошкодженні нирок: монографія. Чернівці: Медуніверситет, 2017. 205 с

Заморський І.І.,Зеленюк В.Г. Патогенетичні основи та фармакологічна ефективність застосування статинів при гострому пошкодженні нирок монографія

Зуб Л.Д., Федів О.І., Кулачек В.Т. Еволюція уражень нирок у хворих на ревматоїдний артрит: монографія. Чернівці: Родовід, 2017. 92 с.

Зуб Л.Д., Федів О.І., Березова М.С., Акентьєв С.О. Обґрунтування нефропротекторного впливу статинів у хворих на діабетичну нефропатію з супутнім ожирінням: монографія. Чернівці: Родовід, 2017. 91 с.

Карвацька Ю.П., Денисенко. Вугрова хвороба у жителів йододефіцитного регіону аспекти етіопатогенезу та лікування.

Роман Л. А. Біблійно-християнський контекст прози Івана Франка.

Пасевич С.П,Бойчук Т.М.,Заморський І.І.Патогенез і фармакотерапія гострого пошкодження нирок заумов хронічної гіпоксіїмонографія

Сидорчук Л.П., Соколенко А.А., Соколенко М.О. Особливості молекулярно-генетичної та метаболічної діагностики і прогнозування артеріальної гіпертензії у поєднанні з ожирінням залежно від поліморфізму генів.

Шуленіна О.В. Атопічний дерматит сучасні аспекти етіопатогенезу, оптимізоване лікування з урахуванням нейро-вегетативних та метаболічних порушень.

Яким’юк Д.І., Кривецький В.В., Марчук Ф.Д., Марчук О.Ф. Особливості морфогенезу та ембріотопографії ділянки кульшового суглоба в пренатальному періоді онтогенезу людини монографія

Матеріали  конференцій

1-й Буковинський хірургічний форум. Зб. матер. наук.-практ. конф. з міжнар. участю (28-29 вер. 2017, Чернівці) /укл. Бойчук Т.М. та ін. Чернівці: Медуніверситет, 2017. 112 с.

Науково-популярні видання

Видання іноземними мовами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: