Наукові здобутки фахівців БДМУ 2017

Навчальні видання

Навчально-методичні видання

Вилка Л.Я. Роман Л.А., Руснак Ю. М., Українська мова як іноземна навч.посіб для інозем.студ. ВНЗ I-IV р.

Годованець О.І., Кіцак Т.С., Вітковський О.О., Павлов Ю.О. Пульпіти у дітей етіологія, клініка, діагностика та лікування навч. посіб

Мойсей. А.А. Троянський В. А. Манчул Б.В.. Філософія = Philosophy.

Москалюк В. Д., Сокол А. М., Рандюк Ю. О. Тестові завдання з епідеміології начв. посіб. для студ. V-VI к. мед. ф-тів ВМЗ

Москалюк В.Д., Сокол А.М., Рандюк Ю.О. Кров’яні інфекції навч. посіб. для студ. V-VI к. мед. ф-тів ВМЗО III-IV р. а., лікар.-інтерн. та лікар.-слухач.

Москалюк В.Д., Сорохан В.Д., Сидорчук А.С. Інфекційні хвороби та епідеміологія в тестах Найбільш вживані ендокринологічні терміни, симптоми та синдроми із українсько-латинсько-англійсько-російськими відповідниками.

Основи профілактики туберкульозу навч. посіб.

Шутка В.Я., Карлійчук О.Г., Курікеру М.А. Нейрохірургія навч. посіб. для студ. медуніверситетів IV-V к., III-IV р. а., практич. лікарям у повсякденній роботі

Наукові видання /науково-дослідні/

Монографії

Заморський І.І.,Зеленюк В.Г. Патогенетичні основи та фармакологічна ефективність застосування статинів при гострому пошкодженні нирок монографія

Карвацька Ю.П., Денисенко. Вугрова хвороба у жителів йододефіцитного регіону аспекти етіопатогенезу та лікування.

Роман Л. А. Біблійно-християнський контекст прози Івана Франка.

Пасевич С.П,Бойчук Т.М.,Заморський І.І.Патогенез і фармакотерапія гострого пошкодження нирок заумов хронічної гіпоксіїмонографія

Шуленіна О.В. Атопічний дерматит сучасні аспекти етіопатогенезу, оптимізоване лікування з урахуванням нейро-вегетативних та метаболічних порушень.

Яким’юк Д.І., Кривецький В.В., Марчук Ф.Д., Марчук О.Ф. Особливості морфогенезу та ембріотопографії ділянки кульшового суглоба в пренатальному періоді онтогенезу людини монографія

Матеріали  конференцій

Науково-популярні видання

Видання іноземними мовами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: