Оформлення посилань в наукових роботах: Ванкувер стиль (Vancouver style) – семінар для науковців кафедри внутрішньої медицини

16 травня 2022 р. для науковців кафедри внутрішньої медицини (зав. кафедри Олександр ФЕДІВ) зав. інформаційно-бібліографічного відділу Софією ЗАДЕРЕЙ в режимі відеоконференції був проведений вебінар, присвячений Дню науки в Україні на тему: «Оформлення посилань в наукових роботах: Ванкувер стиль (Vancouver style)».

Під час написання наукової праці часто завершальним, але дуже важливим етапом усього наукового дослідження є оформлення списку використаних джерел.

Щоб статтю прийняли до публікації, вона має бути оформлена відповідним чином, із використанням того стилю цитування, який вимагається конкретним виданням.

Під час вебінару Софія Задерей ознайомила науковців кафедри з основними вимогами до опису документів згідно вимог Vancouver style, сфера застосування якого – медицина та фізичні науки. Тому знання даного стилю є важливим для науковців нашого вишу.

Даний стиль передбачає використання посилань у тексті роботи щоразу, коли цитується джерело, будь то парафраз, цитата всередині рядка чи блокова цитата. Тому науковцям надавались докладні схеми та приклади описів.

Захід провела Софія Задерей, технічний супровід Оксана Калічко.