«Олександр Богомолець – українець, який продовжив життя людству» – інформаційна година

В рамках заходів до Дня науки в Україні, 27 квітня 2021 року відділом обслуговування центральної бібліотеки БДМУ, за участю доцента кафедри фізіології Семененко С. Б. та професора Масікевіча Ю. Г. була організована та проведена інформаційна година на тему «Олександр Богомолець – українець, який продовжив життя людству».

Інформаційна година супроводжувалась цікавою презентацією, яка дала можливість студентам ознайомитись з досягненнями великого вченого.

До виступу долучилась доцент кафедри Семененко С. Б.. Висвітлювались питання студентського наукового гуртка кафедри фізіології. Також взяв участь в інформаційній годині професор Масікевіч Ю. Г. та розповів про цікаві факти із життя О. О. Богомольця, та наукові досягнення студентів БДМУ.

У заході взяли участь студенти 2 курсу, МФ-2, гр. 26.

Захід підготували та провели: Діна Пислар, Ірина Кухлій, Маша Яворська.

Інформацію на сайт підготувала Діна Пислар.