Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Пам’яті жертв голодоморів» – інформаційна година До Дня пам’яті жертв голодоморів

У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів, які відбулись в Україні у XX столітті.

Цей день покликаний закарбувати в народній пам’яті страшну трагедію українського народу, і передати цю пам’ять наступному поколінню. В цей день український народ віддає шану пам`яті безневинним жертвам жахливого геноциду, вчиненого проти нього ворогами в минулому сторіччі.

25 листопада 2021р. співробітники бібліотеки Світлана Тулевська, Ірина Кухлій продемонстрували студентам ІІІ курсу 1 гр. фахового коледжу БДМУ (база 9) спеціальності «Фармація. Промислова фармація» під керівництвом викладача коледжу Катерини Купчанко мультимедійну презентацію, під час якої розкрили причини та наслідки Голодоморів: 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 рр. Жахливою подією в історії людської цивілізації постає голод 1932-1933, який за антиукраїнською спрямованістю та масштабністю виявився страшною зброєю масового знищення та соціального поневолення селянства.

Акцент був зроблений на тому, що Голодомор 1392-1933 рр., був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а наслідком цілеспрямовано застосованого тоталітарною владою терору голодом, тобто геноцидом.

Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу.

За масштабом, жорстокістю, цинізмом, він не має аналогів в історії людства. Про неї повинен знати весь світ, нинішні і прийдешні покоління.

Студентки Богдана Бабій та Юлія Шабельникова зачитали поетичні рядки Б.Олійника та Д. Білоуса (пережив голодомор), які торкаються глибинних струн наших сердець.

Ми пам’ятаємо!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: