«Пісня буде поміж нас» – літературно-музична композиція до Дня народження В. Івасюка.

4 березня 2015 р. з нагоди дня народження поета-пісняра, засновника української естрадної музики Володимира Івасюка в електронному читальному залі № 1 відбулася година поезії.

Співробітниками бібліотеки декламувалися вірші, лунали відомі пісні у виконанні знаних артистів України, демонструвалися уривки кінострічок, які висвітлювали життєвий та творчий шлях Володимира Михайловича Івасюка.

У заході взяли участь 60 студентів  медичного №2 та стоматологічного факультетів факультету, помічник ректора з іміджу університету проф.. Борисюк А.С. та доцент кафедри психології та соціології Тимофієва М.П.