«Плагіат – його різновиди та заходи протидії» – інформаційна година до Дня науки в Україні

До Дня науки в Україні 06.05.21 відбулася інформаційна година:  «Плагіат – його різновиди та  заходи  протидії».

Бібліотекар І кат. Тулевська С.О. розповіла присутнім про академічний плагіат, його різновиди та рекомендації щодо уникнення цього негативного явища в освітньому процесі. Були розглянуті вимоги до академічних робіт, засоби їх перевірки на унікальність, на прикладах було показано випадки плагіату в роботах студентів.

Студентам було наголошено, що правильне використання цитат та оформлення посилань у наукових роботах є важливою складовою дотримання принципів академічної доброчесності.

Інформаційна година відбулася за організації доцента кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Квасницької О.Б. для студентів IV курсу 1,2,3,4,6 груп Медичного Факультету № 2, за участі доцентів: Волошиної Л.О., Гончарук Л.М., асистентів: Ферфецької К.В.,  Буздуган І.О, Присяжнюк І.В.