ПОДІЇ РОКУ


2016 рік

            жовтень
  


Колектив бібліотеки привітав Ткачук Машу, 
  яка працює бібліотекарем 2 категорії 
  галузевого відділу медичної літератури 
  з одруженням та побажали бути такою 
  щасливою протягом усього життя.


вересень
          
             Юленков Микола Володимирович - інженер з комп’ютерних систем, працює в бібліотеці з 2015 року. 
            Відповідальний за стан комп’ютерної техніки та організовує у співпраці з деканатами та кафедрами університету роботу комп’ютерних залів при проведенні тестування.
            Слід відзначити відповідальність та ініціативність в роботі, підтримку кожного співробітника у всіх виробничих процесах по впровадженню АБІС «ІРБІС-64».
        Бажаємо нашому ювіляру особистого щастя, здійснення всіх задумів та мрій. 

"Кращим читачем 2015 року" 
визнаний студент лікувального факультету №3  Лаксми Чанд 

                            Адже робота з літературою зумовлює підвищення 
                        професійного та інтелектуального рівня знань. 
                                                                            Адміністрація бібліотеки
  
 
Бібліотека
            Бібліотека – це збірка книг за різними предметами. Бібліотека – це рай для студента, викладача і, звісно, для всіх, хто просто полюбляє читати. Це те місце, де вам запропонують безліч різноманітних книг за вашим фахом або інтересами. 
            Бібліотека – це те місце, де ви плідно та цікаво проведете свій час. Бібліотека студентського гуртожитку №5 – це місце абсолютної тиші та концентрації, навіть при тому, що вона відкрита для всіх студентів.     
            Це магія унікального світу – ось що таке бібліотека студентського гуртожитку №5. Тут є всі книги! Наша бібліотекар – Ірина Іванівна. Вона справжня леді. Вона дуже допомагає мені тим, що забезпечує всіма потрібними підручниками. Вона завжди на місці.
Читання – це найкраще хобі із усіх наших занять, і за читанням краще за все проводити свій час.
Бібліотека – ідеальне місце, а читання – ідеальне дозвілля.
Лаксмі Чанд
ІІ курс, 46 група
Бібліотекар І кат. – Гриценко Алевтина Андріївна розпочала свою роботу в бібліотеці у 1978 року. 
З 1981-2011 роках працювала завідуючою абонементом центральної бібліотеки.
З 2011 року,працюючи в інформаційно-бібліографічному  відділі, проводила масові заходи для студентів:
 дні інформації, дні спеціаліста, тощо.                 
    В ювілейний день колектив бібліотеки 
 щиро бажає Алевтині Андріївні здоров’я,
 родинного затишку, краси та цікавих зустрічей. 
                                            


2015 рік
        
        
          Яті Шарма за активне навчання в читальному залі бібліотеки для іноземних студентів визнана  "Кращим читачем 2014 року" серед студентів лікувального факультету №2.
          Адже робота з літературою зумовлює підвищення професійного та інтелектуального рівня знань.    

" Бібліотека завжди була для мене першим домом і сім’єю. Першість в бібліотеці я віддаю Ірині Іванівні (на фото друга ліворуч), котра відіграє роль голови цієї родини. Я дякую адміністрації за цю чудову можливість у навчанні."
Яті Шарма (перший курс)
Гуртожиток 5

            Бібліотекар 1 кат. відділу обслуговування Ляшенко Орися Михайлівна працює в бібліотеці БДМУ з         1994 р., в т.ч.: у 1996-97 рр. – зав. довідково-бібліографічним відділом.
     Відповідальна у виконанні кожного завдання, креативно вирішує будь-які питання роботи відділу,                 коректна у співвідношенні з читачами та співробітниками, Орися Михайлівна є чудовою колегою                  колективу бібліотеки.
            З нагоди ювілею, бажаємо їй міцного здоров’я, успіхів у роботі, щастя в сімейному колі, радості та         приємних вражень від життя.

 2014 рік
     листопад        
    

Цимбал Валентина Іванівна працює в бібліотеці з 1975 року, в тому числі на посаді директора з листопада 1989 року. Саме з цим 25-літтям колектив бібліотеки вітає директора та бажає їй міцного здоров’я, нових досягнень у розвитку бібліотеки, креативних ідей і пошуків у роботі та щастя в особистому житті.  

   
 


        Енькова Ліна Данилівна працює в бібліотеці БДМУ з липня 1976 року, в тому числі:  до 2012 р. – у відділі комплектування та наукової обробки літератури, на сьогоднішній день – в інформаційно-бібліографічному відділі.
        Успішно засвоївши навички роботи з новими технологіями,  левову долю в науково-пошуковій роботі для сторінки на сайті бібліотеки «Корифеї науки БДМУ» здійснює саме Ліна Данилівна.

            Колектив бажає їй міцного здоров’я, затишку у родині, миру та спокою в душі та подальших успіхів у роботі.

     
     
серпень
            
Системний адміністратор Віктор Виноградов та головний бібліограф Петричко Ліля створили молоду сім'ю. Це радісна та визначна подія святкувалася 9 вересня 2014 року в колективі. Адже обидва питанню автоматизації бібліотечних процесів бібліотеки БДМУ присвятили понад 10 років кожний. 
    Щиро бажаємо нашим колегам любові та миру.  


липень

          
        
         Завідуюча відділом комплектування та наукової обробки документів - Майборода О.І. працює в бібліотеці БДМУ з вересня 2013 року.
        Завдяки її професіональним знанням та навичкам, які Олена Іванівна напрацювала в бібліотеці Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, ще до встановлення АБІС "ІРБІС-64" в її демо-версії створювався електронний каталог в кількості 1100 одиниць інформації.
       Олена Іванівна турботливий керівник до своїх підлеглих та фаховий наставник 22-ом співробітникам бібліотеки, які напрацьовують електронний каталог.
     Бажаємо шановній Олені Іванівні міцного здоров'я, успіхів у роботі та всіляких ґараздів у родині.


     
     Редактор Полякова Т.В. працює в бібліотеці БДМУ понад 30 років. З 2004 року Тетяна Вікторівна є відповідальним працівником за іноземний фонд літератури, який налічує понад 80 тисяч примірників.
       Досконало володіючи іноземною мовою, масові заходи для студентів проводить англійською.
Бажаємо шановній Тетяні Вікторівні - максимально відповідальному працівнику та творчій людині подальших успіхів у самовдосконаленні, цікавих зустрічей, любові оточуючих та міцного здоров'я.

січень


            Провідний бібліограф - Орачова З.Б. працює в бібліотеці в БДМУ з 2003 року, в тому числі завідуючою відділом комп`ютеризації бібліотечних процесів.
            Успішно опанувавши процеси предметизації всіх медичних журналів за MESH, Зіновія Борисівна разом з колегами сектору каталогізування працює над створенням електронного каталогу.
            З січня 2014 року, після вступу бібліотеки БДМУ в корпорацію медичних бібліотек України, здійснює опис та введення книжкового фонду до відповідної бази електронного каталогу.
Бажаємо шановній Зіновії Борисівні наснаги, радості, щасливих синів та онуків.