«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» – година поезії до 85-річчя з дня народження Л. Костенко.

Страшні слова, коли вони мовчать,

коли вони зненацька причаїлись,

коли не знаєш, з чого їх почать,

бо всі слова були уже чиїмись.

Хтось ними плакав, мучився, болів,

із них почав і ними ж і завершив.

людей мільярди, і мільярди слів,

а ти їх маєш вимовити вперше!

Все повторялось: і краса, й потворність.

Усе було: асфальти й спориші.

Поезія — це завжди неповторність,

якийсь безсмертний дотик до душі.

18 березня 2015 року   в приміщенні електронного студентського читального залу № 1  пройшла “Година поезії”, присвячена ювілейному  дню народженню видатної  поетеси  Ліни Василівни Костенко.
В заході взяли участь 60 студентів І курсу лікувального факультету №2.

Студенти мали нагоду послухати про творчий шлях та життя талановитої майстрині слова.  Звучали пісні  та уривки з моно-спектаклів на слова Ліни Василівни.

У своєму зверненні до студентів директор бібліотеки Цимбал В.І. звернула їх увагу на великий вплив поезії на формування духовного світу людини. Та запросила на сторінку сайту бібліотеки «Калейдоском поезії світу». В різноманітних розділах будь-який читач знайде поетичні рядки за своїм смаком.

До уваги читачів 7 співробітників бібліотеки підготували велику кількість незрівнянної  поезії Ліни Костенко.

І на завершення пролунали поетичні рядки геніальної поетеси “Крила” у виконанні геніального актора Б.Ступки .

Підготовлена книжкова виставка своїм змістом стверджувала, що свій духовний світ треба створювати і розвивати у любові та красі.