Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Події року

2017 рік

Шановні відвідувачі сайту!

У серпні 2017 року відзначила свій ювілей директор нашої бібліотеки Цимбал Валентина Іванівна, яка працює у бібліотеці 37 років, 28 з яких — на посаді директора.

 

Професіоналізм, цілеспрямованість, далекоглядність, рішучість, відданість справі і прагнення до постійного вдосконалення дає змогу Валентині Іванівні здійснювати ефективне управління бібліотекою, спрямоване на її динамічний розвиток й відповідність вимогам сучасності.

Націленість директора на результат спонукає кожного співробітника розвиватися у професійному та особистісному відношенні, генеруючи персональні  досягнення у досягнення бібліотеки в цілому.

Управлінська й життєва мудрість дозволяє Валентині Іванівні у відносинах із колегами гармонійно поєднувати авторитетність і вимогливість керівника з такими людськими якостями як уважність, доброта, чуйність та постійна готовність допомогти. Завдяки цьому в колективі існує корпоративна єдність, конструктивна співпраця й хороший психологічний мікроклімат.

Не можемо не поділитися з Вами нашими емоціями, які ми висловили нашій Валентині Іванівні у день її ювілею через газету «Освіта Буковини» й телеканал «Чернівці». У цих емоціях — наше сприйняття директора і наше відношення до неї як керівника і людини.

З повагою, колектив бібліотеки БДМУ

 

 

 

 

2016 рік

“Кращим читачем 2016 року” 

визнаний студент лікувального факультету №3  Мохаммад Азуіф,

                            Адже робота з літературою зумовлює підвищення професійного та інтелектуального рівня знань. 

                                                                                                              Адміністрація бібліотеки

Я завжди уявляв, що рай буде схожий на бібліотеку

Мохаммад Азуіф, 43 група, 6 курс.

Бібліотека – це зібрання різноманітних книжок і навчальної літератури.

Це рай для студентів і путівник для всіх, хто любить читати; це місце, де кожний має доступ до необмеженої кількості книг для навчання і відповідно інтересам студенства.

 

Бібліотека в гуртожитку № 5 – це добре місце для навчання з абсолютною тишею; ось чому тут любий студент може  повністю зосередитись і займатися; тут є в наявності всі необхідні книжки і кожен може з легкістю їх отримати.

Ірина Іванівна – наш бібліотекар. Вона дуже чемна жінка. Вона всім допомагає і дає необхідні для нас книжки;   всі потрібні посібники для навчання  є і видаються тут.

 

 

 

 

жовтень

 

Колектив бібліотеки привітав Ткачук Машу, яка працює бібліотекарам ІІ кат. у галузевому відділі медичної літератури з одруженням та побажав бути такою щасливою протягом усього життя. І буде так!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

вересень

Юленков Микола Володимирович – інженер з комп’ютерних систем, працює в бібліотеці з 2015 року.

Відповідальний за стан комп’ютерної техніки та організовує у співпраці з деканатами та кафедрами університету роботу комп’ютерних залів при проведенні тестування.

Слід відзначити відповідальність та ініціативність в роботі, підтримку кожного співробітника у всіх виробничих процесах по впровадженню АБІС «ІРБІС-64».

Бажаємо нашому ювіляру особистого щастя, здійснення всіх задумів та мрій.

 

 

 

 

“Кращим читачем 2015 року”

 

визнаний студент лікувального факультету №3 Лаксми Чанд

Адже робота з літературою зумовлює підвищення професійного та інтелектуального рівня знань.

Адміністрація бібліотеки

    

   Читання – це найкраще хобі із усіх наших занять, і за читанням краще за все проводити свій час. Бібліотека – ідеальне місце, а читання – ідеальне дозвілля
Лаксмі Чанд ІІ курс, 46 група


Бібліотека – це збірка книг за різними предметами. Бібліотека – це рай для студента, викладача і, звісно, для всіх, хто просто полюбляє читати. Це те місце, де вам запропонують безліч різноманітних книг за вашим фахом або інтересами.
Бібліотека – це те місце, де ви плідно та цікаво проведете свій час. Бібліотека студентського гуртожитку №5 – це місце абсолютної тиші та концентрації, навіть при тому, що вона відкрита для всіх студентів.
Це магія унікального світу – ось що таке бібліотека студентського гуртожитку №5. Тут є всі книги! Наша бібліотекар – Ірина Іванівна. Вона справжня леді. Вона дуже допомагає мені тим, що забезпечує всіма потрібними підручниками. Вона завжди на місці.

 

 

 

Бібліотекар І кат. – Гриценко Алевтина Андріївна розпочала свою роботу в бібліотеці у 1978 році.
З 1981-2011 роках працювала завідуючою абонементом центральної бібліотеки.
З 2011 року,працюючи в інформаційно-бібліографічному відділі, проводила масові заходи для студентів: дні інформації, дні спеціаліста, тощо.
В ювілейний день колектив бібліотеки щиро бажає Алевтині Андріївні здоров’я, родинного затишку, краси та цікавих зустрічей.

 

 

 

 

 

 

2015 рік

 

 

Бібліотека завжди була для мене першим домом і сім’єю. Першість в бібліотеці я віддаю Ірині Іванівні (на фото друга ліворуч), котра відіграє роль голови цієї родини. Я дякую адміністрації за цю чудову можливість у навчанні.
Яті Шарма (перший курс)

Яті Шарма за активне навчання в читальному залі бібліотеки для іноземних студентів визнана “Кращим читачем 2014 року” серед студентів лікувального факультету №2.
Адже робота з літературою зумовлює підвищення професійного та інтелектуального рівня знань.

 

 

 

 

 

Бібліотекар 1 кат. відділу обслуговування Ляшенко Орися Михайлівна працює в бібліотеці БДМУ з 1994 р., в т.ч.: у 1996-97 рр. – зав. довідково-бібліографічним відділом.
Відповідальна у виконанні кожного завдання, креативно вирішує будь-які питання роботи відділу, коректна у співвідношенні з читачами та співробітниками, Орися Михайлівна є чудовою колегою колективу бібліотеки.
З нагоди ювілею, бажаємо їй міцного здоров’я, успіхів у роботі, щастя в сімейному колі, радості та приємних вражень від життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

2014 рік

листопад

 

Цимбал Валентина Іванівна працює в бібліотеці з 1975 року, в тому числі на посаді директора з листопада 1989 року. Саме з цим 25-літтям колектив бібліотеки вітає директора та бажає їй міцного здоров’я, нових досягнень у розвитку бібліотеки, креативних ідей і пошуків у роботі та щастя в особистому житті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Енькова Ліна Данилівна працює в бібліотеці БДМУ з липня 1976 року, в тому числі: до 2012 р. – у відділі комплектування та наукової обробки літератури, на сьогоднішній день – в інформаційно-бібліографічному відділі.
Успішно засвоївши навички роботи з новими технологіями, левову долю в науково-пошуковій роботі для сторінки на сайті бібліотеки «Корифеї науки БДМУ» здійснює саме Ліна Данилівна.
Колектив бажає їй міцного здоров’я, затишку у родині, миру та спокою в душі та подальших успіхів у роботі.

 

 

 

серпень

 

Системний адміністратор Віктор Виноградов та головний бібліограф Петричко Ліля створили молоду сім’ю. Це радісна та визначна подія святкувалася 9 вересня 2014 року в колективі. Адже обидва питанню автоматизації бібліотечних процесів бібліотеки БДМУ присвятили понад 10 років кожний.
Щиро бажаємо нашим колегам любові та миру.

 

 

 

 

 

Липень

Завідуюча відділом комплектування та наукової обробки документів – Майборода О. І. працює в бібліотеці БДМУ з вересня 2013 року.
Завдяки її професіональним знанням та навичкам, які Олена Іванівна напрацювала в бібліотеці Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, ще до встановлення АБІС “ІРБІС-64” в її демо-версії створювався електронний каталог в кількості 1100 одиниць інформації.
Олена Іванівна турботливий керівник до своїх підлеглих та фаховий наставник 22-ом співробітникам бібліотеки, які напрацьовують електронний каталог.
Бажаємо шановній Олені Іванівні міцного здоров’я, успіхів у роботі та всілякихґараздів у родині.

 

 

 

 

 

 

 

Редактор Полякова Т.В. працює в бібліотеці БДМУ понад 30 років. З 2004 року Тетяна Вікторівна є відповідальним працівником за іноземний фонд літератури, який налічує понад 80 тисяч примірників.
Досконало володіючи іноземною мовою, масові заходи для студентів проводить англійською.
Бажаємо шановній Тетяні Вікторівні – максимально відповідальному працівнику та творчій людині подальших успіхів у самовдосконаленні, цікавих зустрічей, любові оточуючих та міцного здоров’я.

 

 

 

 

 

 

 

 

Січень

Провідний бібліограф – Орачова З. Б. працює в бібліотеці в БДМУ з 2003 року, в тому числі завідуючою відділом комп`ютеризації бібліотечних процесів.
Успішно опанувавши процеси предметизації всіх медичних журналів за MESH, Зіновія Борисівна разом з колегами сектору каталогізування працює над створенням електронного каталогу.
З січня 2014 року, після вступу бібліотеки БДМУ в корпорацію медичних бібліотек України, здійснює опис та введення книжкового фонду до відповідної бази електронного каталогу.
Бажаємо шановній Зіновії Борисівні наснаги, радості, щасливих синів та онуків.

Print Friendly, PDF & Email