Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Події року

2017 рік

Шановні відвідувачі сайту!

У серпні 2017 року відзначила свій ювілей директор нашої бібліотеки Цимбал Валентина Іванівна, яка працює у бібліотеці 37 років, 28 з яких — на посаді директора.

 

Професіоналізм, цілеспрямованість, далекоглядність, рішучість, відданість справі і прагнення до постійного вдосконалення дає змогу Валентині Іванівні здійснювати ефективне управління бібліотекою, спрямоване на її динамічний розвиток й відповідність вимогам сучасності.

Націленість директора на результат спонукає кожного співробітника розвиватися у професійному та особистісному відношенні, генеруючи персональні  досягнення у досягнення бібліотеки в цілому.

Управлінська й життєва мудрість дозволяє Валентині Іванівні у відносинах із колегами гармонійно поєднувати авторитетність і вимогливість керівника з такими людськими якостями як уважність, доброта, чуйність та постійна готовність допомогти. Завдяки цьому в колективі існує корпоративна єдність, конструктивна співпраця й хороший психологічний мікроклімат.

Не можемо не поділитися з Вами нашими емоціями, які ми висловили нашій Валентині Іванівні у день її ювілею через газету «Освіта Буковини» й телеканал «Чернівці». У цих емоціях — наше сприйняття директора і наше відношення до неї як керівника і людини.

З повагою, колектив бібліотеки БДМУ

 

30 вересня 2017 року бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Ми пишаємося тим, що маємо це свято як вияв глибокої поваги до нашої праці, як визнання державою суспільної значимості бібліотек, що стали однією з найважливіших складових частин інформаційної структури суспільства.

 

 

 

 

 

“Кращим читачем 2017 року” 

визнаний студент лікувального факультету №3 ,  5 група, 4 курс  Бхану Протап,

                            Адже робота з літературою зумовлює підвищення професійного та інтелектуального рівня знань. 

                                                                                                              Адміністрація бібліотеки

Читання – завжди найкращий вибір студента та будь-кого, і я висловлюю велику вдячність за те, що маю чудове місце для навчання

Бхану Пратап, 5 група, 4 курс.

Найкраще в бібліотеках це те, що вони надають нам інформацію. Інформація допомагає відчути, що ти неодинокий. Все необхідне для найкращого майбутнього вже написано. Саме за цим я і йду до бібліотеки.

Я люблю багато читати, а бібліотека у гуртожитку №5 переповнена необхідними для нас книжками.

Також хочу додати декілька слів про пані Іванову Ірину, яка є завідуючою цього відділу бібліотеки . Вона чудова жінка, яка нам дуже допомагає. Саме завдяки їй я відчуваю все більшу і більшу перевагу працювати в нашій бібліотеці (студ.гуртожитку №5) ніж і якомусь іншому місці.

Я також вдячний адміністрації та ректорові університету за те, що вони забезпечили нас сприятливими умовами для навчання.

 

 

 

2016 рік

 

“Кращим читачем 2016 року” 

визнаний студент лікувального факультету №3  Мохаммад Азуіф,

                            Адже робота з літературою зумовлює підвищення професійного та інтелектуального рівня знань. 

                                                                                                              Адміністрація бібліотеки

 

Я завжди уявляв, що рай буде схожий на бібліотеку

Мохаммад Азуіф, 43 група, 6 курс.

 

Бібліотека – це зібрання різноманітних книжок і навчальної літератури.

Це рай для студентів і путівник для всіх, хто любить читати; це місце, де кожний має доступ до необмеженої кількості книг для навчання і відповідно інтересам студенства.

 

Бібліотека в гуртожитку № 5 – це добре місце для навчання з абсолютною тишею; ось чому тут любий студент може  повністю зосередитись і займатися; тут є в наявності всі необхідні книжки і кожен може з легкістю їх отримати.

Ірина Іванівна – наш бібліотекар. Вона дуже чемна жінка. Вона всім допомагає і дає необхідні для нас книжки;   всі потрібні посібники для навчання  є і видаються тут.

 

 

жовтень

Колектив бібліотеки привітав Ткачук Машу, яка працює бібліотекарам ІІ кат. у галузевому відділі медичної літератури з одруженням та побажав бути такою щасливою протягом усього життя. І буде так!

 

вересень

Юленков Микола Володимирович – інженер з комп’ютерних систем, працює в бібліотеці з 2015 року.

Відповідальний за стан комп’ютерної техніки та організовує у співпраці з деканатами та кафедрами університету роботу комп’ютерних залів при проведенні тестування.

Слід відзначити відповідальність та ініціативність в роботі, підтримку кожного співробітника у всіх виробничих процесах по впровадженню АБІС «ІРБІС-64».

Бажаємо нашому ювіляру особистого щастя, здійснення всіх задумів та мрій.

 

 

 

“Кращим читачем 2015 року”

визнаний студент лікувального факультету №3 Лаксми Чанд

Адже робота з літературою зумовлює підвищення професійного та інтелектуального рівня знань.

Адміністрація бібліотеки

 

    

   Читання – це найкраще хобі із усіх наших занять, і за читанням краще за все проводити свій час. Бібліотека – ідеальне місце, а читання – ідеальне дозвілля
Лаксмі Чанд ІІ курс, 46 група


Бібліотека – це збірка книг за різними предметами. Бібліотека – це рай для студента, викладача і, звісно, для всіх, хто просто полюбляє читати. Це те місце, де вам запропонують безліч різноманітних книг за вашим фахом або інтересами.
Бібліотека – це те місце, де ви плідно та цікаво проведете свій час. Бібліотека студентського гуртожитку №5 – це місце абсолютної тиші та концентрації, навіть при тому, що вона відкрита для всіх студентів.
Це магія унікального світу – ось що таке бібліотека студентського гуртожитку №5. Тут є всі книги! Наша бібліотекар – Ірина Іванівна. Вона справжня леді. Вона дуже допомагає мені тим, що забезпечує всіма потрібними підручниками. Вона завжди на місці.

 

 

Бібліотекар І кат. – Гриценко Алевтина Андріївна розпочала свою роботу в бібліотеці у 1978 році.
З 1981-2011 роках працювала завідуючою абонементом центральної бібліотеки.
З 2011 року,працюючи в інформаційно-бібліографічному відділі, проводила масові заходи для студентів: дні інформації, дні спеціаліста, тощо.
В ювілейний день колектив бібліотеки щиро бажає Алевтині Андріївні здоров’я, родинного затишку, краси та цікавих зустрічей.

 

 

 

 

2015 рік

Бібліотека завжди була для мене першим домом і сім’єю. Першість в бібліотеці я віддаю Ірині Іванівні (на фото друга ліворуч), котра відіграє роль голови цієї родини. Я дякую адміністрації за цю чудову можливість у навчанні.
Яті Шарма (перший курс)

Яті Шарма за активне навчання в читальному залі бібліотеки для іноземних студентів визнана “Кращим читачем 2014 року” серед студентів лікувального факультету №2.Адже робота з літературою зумовлює підвищення професійного та інтелектуального рівня знань.

 

Бібліотекар 1 кат. відділу  обслуговування Ляшенко Орися Михайлівна працює в бібліотеці БДМУ з 1994 р., в т.ч.: у 1996-97 рр. – зав. довідково-бібліографічним відділом.

Відповідальна у виконанні кожного завдання, креативно вирішує будь-які питання роботи відділу, коректна у співвідношенні з читачами та співробітниками, Орися Михайлівна є чудовою колегою колективу бібліотеки.
З нагоди ювілею, бажаємо їй міцного здоров’я, успіхів у роботі, щастя в сімейному колі, радості та приємних вражень від життя.

 

 

2014 рік

листопад

 

Цимбал Валентина Іванівна працює в бібліотеці з 1975 року, в тому числі на посаді директора з листопада 1989 року. Саме з цим 25-літтям колектив бібліотеки вітає директора та бажає їй міцного здоров’я, нових досягнень у розвитку бібліотеки, креативних ідей і пошуків у роботі та щастя в особистому житті.

 

 

Енькова Ліна Данилівна працює в бібліотеці БДМУ з липня 1976 року, в тому числі: до 2012 р. – у відділі комплектування та наукової обробки літератури, на сьогоднішній день – в інформаційно-бібліографічному відділі.
Успішно засвоївши навички роботи з новими технологіями, левову долю в науково-пошуковій роботі для сторінки на сайті бібліотеки «Корифеї науки БДМУ» здійснює саме Ліна Данилівна.
Колектив бажає їй міцного здоров’я, затишку у родині, миру та спокою в душі та подальших успіхів у роботі.

 

 

Липень

Завідуюча відділом комплектування та наукової обробки документів – Майборода О. І. працює в бібліотеці БДМУ з вересня 2013 року.
Завдяки її професіональним знанням та навичкам, які Олена Іванівна напрацювала в бібліотеці Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, ще до встановлення АБІС “ІРБІС-64” в її демо-версії створювався електронний каталог в кількості 1100 одиниць інформації.
Олена Іванівна турботливий керівник до своїх підлеглих та фаховий наставник 22-ом співробітникам бібліотеки, які напрацьовують електронний каталог.
Бажаємо шановній Олені Іванівні міцного здоров’я, успіхів у роботі та всілякихґараздів у родині.
Редактор Полякова Т.В. працює в бібліотеці БДМУ понад 30 років. З 2004 року Тетяна Вікторівна є відповідальним працівником за іноземний фонд літератури, який налічує понад 80 тисяч примірників.
Досконало володіючи іноземною мовою, масові заходи для студентів проводить англійською.
Бажаємо шановній Тетяні Вікторівні – максимально відповідальному працівнику та творчій людині подальших успіхів у самовдосконаленні, цікавих зустрічей, любові оточуючих та міцного здоров’я.

 

 

Січень

Провідний бібліограф – Орачова З. Б. працює в бібліотеці в БДМУ з 2003 року, в тому числі завідуючою відділом комп`ютеризації бібліотечних процесів.
Успішно опанувавши процеси предметизації всіх медичних журналів за MESH, Зіновія Борисівна разом з колегами сектору каталогізування працює над створенням електронного каталогу.
З січня 2014 року, після вступу бібліотеки БДМУ в корпорацію медичних бібліотек України, здійснює опис та введення книжкового фонду до відповідної бази електронного каталогу.
Бажаємо шановній Зіновії Борисівні наснаги, радості, щасливих синів та онуків.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: