Участь колективу бібліотеки у засіданнях Вченої ради БДМУ

Вчена Рада БДМУ

30 серпня 2012 р. співробітники бібліотеки взяли участь у роботі розширеного засідання Вченої Ради Буковинського державного медичного університету.
    Досягнення у діяльності колективу університету в усіх напрямках роботи не могли не вразити всіх присутніх. Приємно, що плани та перспективи розвитку бібліотеки є складовою частиною загальних завдань нашого навчального закладу.
        І це, в першу чергу, засвоєння та впровадження АБІС ″Ірбіс-64″ та на її базі поступова автоматизація всіх бібліотечних процесів.
    З побажаннями успіхів у роботі, здоров’я та благополуччя у житті вітаю всіх співробітників університету та наших читачів з новим навчальним роком.

Директор бібліотеки              В.І. Цимбал