«Разом ми переможемо СНІД – онлайн круглий стіл до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 30.11. 2020 р. співробітниками бібліотеки БДМУ був проведений онлайн круглий стіл – «Разом ми переможемо СНІД» для англомовних студентів.
Під час заходу було звернено увагу на небезпеку епідемії СНІДу, представлені статистичні дані про тих, хто став ВІЛ-інфікованим, помер від СНІДу, а також представлені ті, хто бореться зі СНІДом і мужньо продовжує жити з цією хворобою. Особливу увагу було приділено заходам з підвищення обізнаності громадськості про СНІД та підтримки осіб, інфікованих ВІЛ.
У короткій науково-популярній формі присутнім розповіли про історію захворювання, механізм руйнування організму ВІЛ-інфекцією, про вчених, які відкрили вірус імунодефіциту, досягнення медицини та прогрес антиретровірусної терапії в боротьбі зі СНІДом, в тому числі та в Індії.
Особливу увагу було приділено міжнародним громадським і медичним організаціям, таким як ООН, Міжнародний дитячий надзвичайний фонд ООН, ВООЗ, а також численним знаменитостям, які підтримують боротьбу зі СНІДом, виділяючи великі кошти і прагнучи стримати поширення епідемії.
Студенти були проінструктовані про шляхи передачі ВІЛ та профілактики СНІДу. Використання багатих ілюстративних дозволило представити матеріал в цікавому і корисному форматі.
Захід відбувся для студентів 42, 45, 50, 55, 75 гр. ІІ курсу Медичного факультету № 3, за ініціативи головного куратора факультету – Гарвасюк О. В., кураторів груп – Кушнірик О.В., Антонюк О.П., Матійчук К.Д., Стегніцької Л.В.

Круглий стіл підготували та провели Полякова Т. В. і Кухлій І. В.

Інформацію на сайт підготувала Полякова Т.В.