Семінар для аспірантів та магістрантів “Пошукові інтернет ресурси. Робота з платформою Web of Science”; “Основи бібліографіного опису згідно ДСТУ 8302:2015. Міжнародні стилі оформлення списку наукових публікацій”

З метою підвищення якості підготовки науково-педагогічних кадрів, виконання науково-дослідних робіт молодими вченими університету та підготовки до захисту наукових робіт, на базі бібліотеки БДМУ зав. інформаційно-бібліографічним відділом з сектором інформаційного обслуговування Аліною Ширєнковою та провідним бібліотекарем Софією Задерей, 12 та 14 березня 2018 року проведено семінари за темами «Масиви науково-медичної інформації» та «На допомогу науковцю» для аспірантів та магістрантів.

Основною метою заходів було допомогти молодим науковцям:

• здійснювати якісний підбір наукової інформації в межах фондів бібліотеки так із використанням різноманітних Інтернет ресурсів  (в тому числі з платформою Web of Science);
  • визначитися із основними критеріями, які формують імідж науковця;
  • навчитися оформляти наукові роботи згідно вимог Міністерства освіти та науки України;
  • оволодіти навичками бібліографічного опису літератури при складанні списку використаних джерел згідно ДСТУ 8302:2015;
  • ознайомитися із міжнародними стилями оформлення списку наукових публікацій.