Семінар «Дослідження смисложиттєвих орієнтацій майбутніх психологів»

До Всесвітнього Дня науки 19 квітня 2017 р. в читальному залі бібліотеки відбувся науковий семінар за темою: «Дослідження смисложиттєвих орієнтації майбутніх психологів».

У заході брали участь студенти І курсу спеціальності «Медична та психологічна реабілітація», завідувач кафедри психології та філософії, професор Алла Борисюк, доцент Марина Тимофієва, провідний бібліотекар інформаційно-бібліографічного відділу Софія Задерей.

Метою даного наукового семінару була експлікація провідних смисложиттєвих орієнтацій майбутніх психологів. Емпіричне дослідження смисложиттєвих орієнтацій майбутніх психологів було проведено напередодні, з результатами якого були ознайомлені учасники заходу.

Своєю активною позицією, правдивими та самокритичними відповідями й думками майбутні психологи додавали яскравості заходу.