«Сто років милосердя» – інформаційна година, до 100-літнього ювілею Товариства Червоного Хреста України.

До 100-літнього ювілею Товариства Червоного Хреста України, який відзначається 18 квітня 2018р., в студенському читальному залі № 1 бібліотеки БДМУ, була проведена інформаційна година «Сто років милосердя».

Бібліотекар 1 категорії по роботі з іноземною літературою  Тетяна Полякова та провідний бібліотекар Маша Данилова М. О.  розповіли студентам про історію створення Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, його структуру, керівні органи, принципи, символи, фінансування і діяльність.

Особлива увага слухачів була звернута на засновника Комітету Червоного Хреста Жана Анрі Дюнана, з ініціативи якого Рух перетворився, в 190 країнах світу, на стомільйонне гуманітарне об’єднання. Хвилиною мовчання була вшанована пам’ять посланців Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, які загинули, виконуючи гуманітарну місію.
          З нагоди ювілею на захід була запрошена заступник голови Чернівецької Обласної Організації  Товариства Червоного Хреста України Наталя Василівна Візнюк. Студенти з особливою увагою слухали її розповідь, що супроводжувалась демонстрацією цікавих фото- і кіноматеріалів, про практичну діяльність Червоного Хреста України в наші дні. Тим більше, що багато студентів БДМУ працюють в  Чернівецькій Обласній Організації Товариства.
         Захід відвідали студенти коледжу БДМУ ІІІ курсу  1, 2 групи спеціальності «Сестринська справа» (база 9) , І курсу 2 групи спеціальності «Фармація», за підтримки викладачів коледжу Слубської А.Я. та Кропельницької Ю.В.