«Супровід у «Medline with Full Text» (EBSCO) – вебінар до Дня науки в Україні

До Дня науки в Україні, 5 травня, відбувся вебінар «Супровід у «Medline with Full Text» (EBSCO)

Головний бібліотекар Гімчинська О.К. представила презентацію про повнотекстову базу даних наукової інформації «Medline with Full Text», яку індексує одна з найбільших приватних та сімейних компаній у США – EBSCO Information Senices. Була надана корисна інформація щодо баз даних, до яких надає доступ бібліотека.

Захід відбувся для студентів IV курсу 25,26,28,30 груп Медичного факультету № 2, за організаціі  доцента кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Квасницької О.Б. та участі асистентів кафедри – Ферфецької К.В., Буздуган І.О, Чернецької Н.В.

Інформацію на сайт підготувала Гімчинська О.К.