Цикл семінарів для співробітників кафедр та підрозділів університету по роботі з платформою Web of Science

В рамках Міжнародного Тижня Відкритого доступу (24-29 жовтня)

зав.інформаційно-бібліографічним відділом з сектором інформаційного обслуговування Ширєнковою-Білійчук А.О. та провідним бібліотекарем Задерей С.І. проведено ряд заходів з інформування студентів про академічні журнали, репозиторії та інші змістовні інформаційні ресурси.

11.10.2016 року проведено семінар "Пошукові інтернет ресурси. Робота з платформою Web of Science";

25.10.2016 року проведено семінар "Ресурси відкритоо доступу. Основи бібліографіного опису згідно ДСТУ 8302:2015"

З аспірантами університету проведено семінари, в ході якогих присутні отримали:

– інформацію про можливості Відкритого доступу в Україні;

– навички користування платформою Web of Science;

– навички бібліографічного опису літератури при складанні списку використаних джерел при написанні наукової роботи згідно нового ДСТУ 8302:2015.