«Тютюнопаління. Чи варто починати?» – інформаційна година до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням

До Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням 27 травня для студентів ІІ курсу 15, 16 гр. Медичного факультету № 2 під керівництвом кураторів груп – доцента кафедри гістології, цитології та ембріології Пантелейчук Н.П., асистента кафедри Андрущак Л.А. та співробітників бібліотеки Тулевської С.О., Кухлій І.В. була проведена інформаційна година  «Тютюнопаління. Чи варто починати?» (онлайн)

Тютюнопаління в наш час становить одну з найсерйозніших проблем. Основна мета відзначення Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням – захистити теперішнє та майбутнє покоління не тільки від руйнівних наслідків для здоров’я, пов’язаних із тютюном, але також і від соціальних, екологічних та економічних наслідків вживання тютюну.

Студентів ознайомили зі статистичними даними цієї проблеми. Зробили екскурс в історію. Розповіли про згубну дію тютюну на організм. Ознайомили з успішними та ефективними методами лікування.

Окремо було висвітлене питання актуальності проблеми в Україні, зачитані законодавчі обмеження, які є дієвими механізмами в боротьбі з тютюнопалінням.

Присутнім наголосили, що Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням – це привід ще раз задуматись, що для кожного  важливіше – здоров’я чи сумнівне задоволення.