Вебінар щодо користування науковими інформаційними online-ресурсами EBSCO

16 листопада 2018 року бібліотека організувала трансляцію вебінару щодо користування повнотекстовими і реферативними базами даних EBSCO, на яку були запрошені представники усіх кафедр університету.

Під час трансляції присутнім були продемонстровані практичні алгоритми базових й розширених можливостей пошуку у базах даних, до яких вишу наданий тестовий доступ. Були розкриті способи використання фільтрів і тегів для отримання необхідних даних.

Вебінар проводився кандидатом технологічних наук, патентним повіреним Васильєвим Олексієм Всеволодовичем.

Відповідальна за проведення вебінару — провідний бібліотекар Данилова М.О. відповіла на питання учасників і презентувала їм міні-буклети з QR-кодом доступу до інформації щодо користування вказаними інформаційними ресурсами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: