Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

VI науково-практична конференція «Наукова періодика: традиції та інновації»

Науково-практична конференція за міжнародною участю «Наукова бібліотека у системі інтеграційних і комунікативних процесів» (м. Львів, 19-20 травня 2016 року)
Професор кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Годованець Ю.Д., спеціаліст редакційно-видавничого відділу університету Стахова Т.С. та провідний бібліотекар Хитик В.І. взяли участь у VI науково-практичній конференції «Наукова періодика: традиції та інновації», яка відбулася 8 червня у м.Києві на базі інституту Національної академії наук України.
Академік Національної академії наук України, голова науково-видавничої ради НАН України Яцків Я.С. у вступному слові відзначив важливість розвитку наукових періодичних видань з урахуванням сучасних інформаційних можливостей та підтримання високого академічного рівня наукових журналів в непростих умовах сьогодення. 
Під час конференції обговорювалися питання представлення наукових періодичних видань в електронному просторі, включення журналів до наукометричних баз даних, використання знаку охорони авторського права та застосування ліцензій відкритого доступу при розміщенні матеріалів в електронному середовищі тощо.
Конференція дала змогу обмінятися досвідом співробітникам інститутів Національної академії наук України, вищих навчальних закладів, редакцій наукових журналів, бібліотек, фахівцям з видавничої справи. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: