«Від витоків українського кінематографу до сьогодення» – кінолекція до Дня українського кіно.

День українського кіно

12 вересня 2015 року  відзначається  національне професійне свято працівників кінематографії – День українського кіно.

З цієї нагоди 15 вересня 2015 року в електронному студентському читальному залі №1  відбулася зустріч студентів І курсу лікувального факультету з бібліотекарем І категорії інформаційно-бібліографічного відділу – Тулевською Світланою Олексіївною, яка ознайомила їх з творчістю видатних діячів українського кінематографу: О. Довженка, С.Параджанова, І.Миколайчука та інших.

Студентам були презентовані уривки з кінофільмів, в тому числі «Поводир».

Певну зацікавленість викликала книжкова виставка.

Зі словами про велич України та патріотизм виступила директор бібліотеки – Цимбал В.І.

***

Вже вдруге 17 вересня 2015 року   в приміщенні електронного студентського читального залу № 1  відбулася зустріч зі студентами І курсу лікувального факультету, присвячена Дню українського кіно.